10 بهترین نرم افزار و ابزار ITSM

بهترین نرم افزار و ابزار ITSM

ITSM مخفف “مدیریت خدمات IT” است. این دسته از مشاغل فناوری اطلاعات بسیار گسترده است. تقریباً کلیه فعالیتهای سیستم IT را در بر می گیرد. این زمینه شامل طراحی ، ایجاد ، مدیریت و بهبود سیستم های IT می باشد. در این زمینه ، شما باید شبکه ها ، نقاط پایانی کاربر ، سرورها و نرم افزار را کنترل و مدیریت کنید.

ابزارهای برتر ITSM (مدیریت خدمات IT):

 1. میز سرویس SolarWinds (امتحان رایگان) یک پلت فرم Help Desk مبتنی بر ابر که شامل توابع مدیریت دارایی و اتوماسیون وظیفه است.
 2. SolarWinds MSP (آزمایشی رایگان) سیستم مدیریت دارایی با هدف ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده. این یک بستر مبتنی بر ابر است.
 3. ManageEngine ServiceDesk Plus (آزمایشی رایگان) بسته مدیریت خدمات که شرایط عملکرد سرویس ITIL را برآورده می کند. در دسترس برای ویندوز سرور ، لینوکس ، و به عنوان یک سیستم عامل مبتنی بر ابر.
 4. خدمات تازه بستر آنلاین برای مدیریت حوادث و دارایی.
 5. ServiceNow مدیریت خدمات IT بستر ITSM مبتنی بر ابر که مدیریت حوادث ، مدیریت مشکل ، مدیریت تغییر ، مدیریت انتشار و مدیریت درخواست را در بر می گیرد.
 6. ناوبر آلیاژی این ابزار مبتنی بر ابر یا در محل داخلی ، این ابزار از مدیریت حوادث ، مدیریت مشکل ، مدیریت دارایی ، مدیریت تغییر ، مدیریت دانش ، مدیریت سازمان و مدیریت تماس پشتیبانی می کند.
 7. SysAid مجموعه ITSM مبتنی بر ITIL که در ویندوز سرور و لینوکس نصب می شود یا می تواند به عنوان یک سرویس مبتنی بر ابر قابل دسترسی باشد.
 8. دعوت کردن بسته ITSM سازگار با ITIL که بر روی Cloud یا به عنوان نرم افزار داخلی نصب شده بر روی Windows و Mac OS موجود است.
 9. Kaseya BMS بسته اتوماسیون خدمات حرفه ای که از معماری چند مستاجر با هدف MSP ها از ابر تحویل داده می شود.
 10. Vivantio ITSM این پلت فرم ITSM مبتنی بر ابر و یا در محل داخلی ، در دو سطح خدمات ارائه می شود.

پس از راه اندازی سیستم تجاری, شما باید از عملکرد آن نظارت داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که منابعی که نصب شده اند برای تأمین نیازهای شغلی کافی است. کمبودهای کشف شده ممکن است نیاز به تعدیل یا تکمیل منابع داشته باشد. پس از استقرار سیستم جدید ، هنوز باید عملکرد و تأمین آن را برای رشد طبیعی فعالیت پیگیری کنید و همچنین برای هرگونه نیاز جدید آماده باشید.

ITSM به ابزاری احتیاج دارد که بتواند بر هر عنصر در یک سیستم تجاری نظارت کند و برای رفع مشکلات عملکرد تلاش کند. شما نیاز به پوشش عملکرد شبکه ها ، اینترنت ، سرورها ، نرم افزارها ، سرویس ها ، برنامه ها و شبکه, و سخت افزار endpoint. این نظارت همچنین باید بتواند فعالیتهای مربوط به هر نوع سرویس مبتنی بر Cloud را که ممکن است شرکت شما از آن استفاده کند ردیابی کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که ظرفیت در سایت ها هماهنگ شده است ، و همچنین اتصالات مربوط به کارکنان خانه و اپراتورهای میدانی را به خود اختصاص می دهد. در یک شبکه تجاری مدرن ، شما نیز نیاز خواهید داشت فعالیت های دستگاه های تلفن همراه را کنترل کرده و از شبکه خود در برابر نفوذ و عفونت محافظت کنید.

تقریباً در مورد هر مشاغل ، سوابق مربوط به افراد ، از جمله مشتریان ، تأمین کنندگان و کارمندان را نگه می دارد. الزامات قانونی خواستار محافظت از اطلاعات موجود در شغل خود هستند, دسترسی به آن را مسدود کرده و هر رویدادی را که ممکن است صداقت و امنیت آن داده ها را به خطر اندازد ، ضبط کنید.

بنابراین ، سیستم های ITSM باید عملکردهای زیادی را در بر گیرند. می توانید سیستم ITSM خود ، نرم افزار منبع را از تأمین کنندگان مختلف بنویسید یا به دنبال راه حل های کامل و خارج از جعبه ITSM باشید. در این بررسی, ما به مجموعه های ITSM خواهیم پرداخت که می توانید نصب کنید تا کلیه فعالیت های نظارت و مدیریت سیستم بخش فناوری اطلاعات را پوشش دهد. بسته های ITSM همچنین به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) که مدیریت سیستم را برای مشتریان خود ارائه می دهند مورد توجه است.

ITSM و ITIL

ITSM ارتباط نزدیکی با استانداردهای ITIL دارد. ITIL مخفف “کتابخانه ی زیرساخت فناوری اطلاعات” این استاندارد توسط دولت بریتانیا ، که هنوز هم جزئی از مالک سیستم است ، به همراه شرکت خدمات داده ، Capita ، سفارش داده شده است. نسخه فعلی ITIL است ITIL 2011.

سیستم ITIL یک استاندارد مستند سازی است که باعث ایجاد پست های بازرسی و گردش کار برای موضوعات مدیریت IT می شود. استاندارد به عنوان پنج حوزه شایستگی سازماندهی می شود:

 • استراتژی خدمات ITIL: اهداف تجاری و نیازهای مشتری را مستند سازی کنید.
 • طراحی سرویس ITIL: تفسیر استراتژی خدمات برای ایجاد یک برنامه توسعه.
 • انتقال خدمات ITIL: خدمات جدیدی را در محیط های پشتیبانی شده معرفی می کند.
 • عملیات سرویس ITIL: خدمات را در محیط های پشتیبانی شده مدیریت می کند.
 • ارتقاء خدمات مداوم ITIL: ارائه خدمات را در هر دو مرحله تدریجی و بزرگ اصلاح می کند.

استانداردها به معنای واقعی کلمه به عنوان کتابخانه ای با پنج جلد چاپ می شوند که هر یک از این پنج موضوع را که در بالا توضیح داده شده است ، را پوشش می دهد.

برای سه موضوع اول ، بیشتر به دنبال آن هستید طراحی سیستم ، توسعه و پیاده سازی. طیف وسیعی از ابزارهای طراحی ، مهندسی و برنامه ریزی وجود دارد که این مباحث را پوشش می دهد. فعال ترین از پنج موضوع هستند عملکرد سرویس و دسته های بهبود خدمات. به طور کلی ، وقتی افراد در مورد ابزارهای ITSM صحبت می کنند ، آنها به سیستمهای مدیریتی مراجعه می کنند که به آن دو موضوع می پردازند.

  نقد و بررسی طلای WhatsUp (با تصاویر)

عملیات سرویس ITIL

به عنوان مدیر IT یک سیستم پایدار ، نگرانی های اصلی شما موضوعات تحت پوشش خدمات عملیات ITIL خواهد بود. پنج بخش مهم کار در این زمینه از فعالیت ها وجود دارد:

 • مدیریت رویداد
 • مدیریت دسترسی
 • درخواست تکمیل کنید
 • مدیریت مشکل
 • مدیریت حوادث

اینها احتمالاً وظایف روزمره ای هستند که در قرارداد کار شما نوشته شده است. این وظایف مدیریتی از طریق چهار وظیفه دپارتمان زیر اجرا می شود:

 • خدمات میز: نرم افزار کلاسیک راهنما به علاوه و مدیریت قرارداد.
 • مدیریت فنی: نظارت بر دستگاهها و تجهیزات.
 • مدیریت برنامه: اطمینان از در دسترس بودن کلیه خدمات سیستم و نرم افزار کاربر.
 • مدیریت عملیات IT: جلوگیری از خرابی یا اضافه بار.

چهار کارکرد “خدمات عملیاتی” هسته اصلی تمام مجموعه های ITSM را تشکیل می دهد.

ارتقاء خدمات مداوم ITIL

این دسته کارها کلیه کارهایی را که اداره فناوری اطلاعات انجام می دهد را در بر می گیرد فرسودگی در دراز مدت منابع. اقدامات موقت ، مانند سازماندهی مجدد تجهیزات برای اضافه کردن منابع به مناطق پر بار شبکه ، بخشی از موضوع عملیات سرویس است.

شما باید انتظار داشته باشید که تقاضا به طور مداوم با نرخ روند افزایش یابد و شما نیز نیاز دارید آماده ارائه درخواست خدمات برای خدمات بیشتر باشید روی سیستم و برای جذب پرسنل بیشتری که به شبکه وصل می شوند.

این موضوع شما را ملزم به تجزیه و تحلیل عملکرد موجود و نیازهای ظرفیت آینده پروژه در کلیه عناصر سیستم IT خود می کند.

اولویت های ITSM

به عنوان مدیر IT ، جستجوی شما برای ابزارهای ITSM باید روی نرم افزاری باشد که از مباحث سرویس ITIL و مباحث ارتقاء خدمات مداوم ITIL پشتیبانی می کند. در این بررسی ، شما در مورد مجموعه ابزارهایی که تمام این مباحث را پوشش داده و مسئولیت های عملیاتی شما را پشتیبانی می کند ، خواهید خواند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از این ابزارها در بخش زیر بخوانید.

بهترین ابزار ITSM

در این بخش می توانید جزئیات مربوط به هر یک از ده ابزار پیشنهادی ذکر شده در بالا را بخوانید.

1. میز سرویس SolarWinds (دادگاه رایگان)

میز سرویس SolarWinds

میز سرویس SolarWinds بود به استانداردهای ITIL نوشته شده است. این یک راه حل میز سرویس مبتنی بر ابر است که یک نقطه تماس اصلی برای میز راهنمایی شما را فراهم می کند و شامل ویژگی های مدیریت دارایی است.

توابع میز راهنما از ابزار شامل یک سیستم بلیط با اتوماسیون است که به شما امکان می دهد تکنسین ورودی و در دسترس اپراتور را وارد کنید گردش کار توزیع خودکار کار توزیع کار را برای شما دریافت کنید. این سیستم شامل یک ردیاب وظیفه است تا اطمینان حاصل کند که تماسها به موقع پاسخ داده می شوند و حل می شوند. سایر ویژگی های پشتیبانی شامل پورتال سلف سرویس و ابزار پایه دانش برای حل مشکلات کاربران بدون نیاز به منابع Help Desk می باشد. میز خدمات آن را به تازگی در یک لیست مقایسه صنعت اخیر ساخته شده است ، می توانید گزارش را از اینجا بارگیری کنید.

مدیریت پیکربندی, مدیریت تغییر, مدیریت انتشار, مدیریت سطح خدمات, و مدیریت دارایی IT همه در بسته وجود دارد. یک ابزار معیار به شما کمک می کند تا عملکرد و برنامه ریزی برای گسترش را ردیابی کنید و یک ماژول گزارش دهی به شما در پیگیری استفاده از سیستم کمک می کند.

ویژگی عالی ابزار آن است تشخیص خطر مدول. این ارزیابی مداوم پیکربندی ها و نرم افزارهای نصب شده روی همه دستگاه های سیستم شما را ردیابی می کند. این نرم افزار غیرقانونی را شناسایی می کند و نسخه های همه نرم افزارهای مجاز را بررسی می کند تا از به روز بودن همه آنها اطمینان حاصل کند. ابزار نیز نظارت بر نسخه های نرم افزار AV شما و برای اطمینان از داشتن آخرین نسخه ها ، پایگاه داده ها را تهدید کنید.

میز خدمات SolarWinds به صورت اشتراکی شارژ می شود و در سه بسته تیمی ، تجاری و حرفه ای در دسترس است. ارزان ترین این برنامه ها یک میز راهنما و پورتال سلف سرویس و خدمات SolarWinds Desk Service و بستر دانش بنیان به شما می دهد. برای به دست آوردن بسته کامل ITSM ، باید برنامه Professional را بدست آورید. می توانید هر یک از برنامه های سرویس SolarWinds Desk را در یک محاکمه رایگان 30 روزه دریافت کنید.

SolarWinds Service DeskStart آزمایشی 30 روزه رایگان

2. SolarWinds MSP Suite (آزمایشی رایگان)

داشبورد SolarWinds MSP

ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده نمی توانند از پس آن بروند. آن ها نیاز دارند دید کاملی از سیستم های مشتری و نیاز به ورود و ممیزی در هر عملکرد. بنابراین ، سیستم هایی که برای پشتیبانی از MSP ها ساخته شده اند ، ابزار ITSM بسیار خوبی را ایجاد می کنند. SolarWinds یک رهبر در بازار نظارت بر زیرساخت های فناوری اطلاعات است و مجموعه ای از ابزارهای مبتنی بر ابر را تولید کرده است که به خوبی برای بخش های IT داخلی نیز کار می کند..

SolarWinds MSP مجموعه شامل شش عنصر است:

 • نظارت از راه دور و مدیریت
 • تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی
 • محافظت از ایمیل و بایگانی کردن
 • PSA و بلیط فروشی
 • نظارت بر تهدید خودکار
 • پشتیبانی از راه دور

لازم نیست همه این عناصر را به کار گیرید. اگر شما MSP را اجرا می کنید ، کل مجموعه برای شما مفید خواهد بود. اگر بخش IT یک شرکت تک سایت را اداره می کنید ، احتمالاً ماژول RMM مورد توجه شما نیست. با این حال ، شما باید RMM را حتی اگر تنها یک سایت هم دارید در نظر بگیرید زیرا این ماژول شامل است مدیریت پچ ، نظارت بر شبکه, و توابع مدیریت دستگاه تلفن همراه.

  راهنمای نهایی سوئیچ های سیسکو

PSA و بلیط فروشی ماژول به شما می دهد میز راهنما توابع مورد نیاز ITIL. همچنین می توانید امنیت اطلاعات خود را از طریق آن تضمین کنید نظارت بر تهدید خودکار, تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی, و محافظت از ایمیل و بایگانی کردن.

این سیستم است مبتنی بر ابر, بنابراین نیازی نیست که نگران سازگاری نرم افزار با سیستم عامل سرور خود باشید. این ابزار می تواند وقایع را روی آن نظارت کند ویندوز ، لینوکس, و سیستم عامل مک. این مانیتور فعالیت در شبکه ، سرورها ، نقاط پایانی و دستگاه های شبکه را ردیابی می کند. این نرم افزار ، خدمات ، برنامه ها و مجازی سازی را دنبال می کند.

بسته کامل امنیت داده ها ، ورود به سیستم و حسابرسی ، نظارت بر تیم و مدیریت وظیفه را در اختیارتان می گذارد. می توانید MSP SolarWinds را در a امتحان کنید محاکمه رایگان 30 روزه.

SolarWinds MSPS برای آزمایشی رایگان 30 روزه ثبت نام کنید

3. ManageEngine ServiceDesk Plus (دادگاه رایگان)

داشبورد ServiceDesk Plus

میز خدمات“مفهوم چیزی فراتر از میز راهنما معمولی شما نیست. میز خدمات یکی از کارکردهای مشخص شده در مبحث عملیات سرویس ITIL است. این عملکرد شامل انتقال کار است درخواستها را تغییر دهید, قراردادهای نگهداری, مدیریت سطح خدمات, مجوزهای نرم افزار, مدیریت پیکربندی, و مدیریت دسترسی و همچنین مرکز اصلی تماس با Help Desk.

مدیر سرویس ServiceDesk Plus کلیه کارهای میز ITIL خدمات را در بر می گیرد. با این حال ، تمام این توابع در کلیه بسته هایی که شرکت برای این ماژول ارائه می دهد در دسترس نیست. این ابزار در سه سطح ارائه می شود: استاندارد, حرفه ای, و شرکت، پروژه. بسته استاندارد یک سیستم Help Desk به شما می دهد که شامل مدیریت SLA است. بسته حرفه ای بر مدیریت دارایی نرم افزار IT و مدیریت قراردادها می افزاید. عملکرد کامل میز خدمات ITIL توسط بسته Enterprise ارائه شده است که اضافه می کند مدیریت پروژه IT, مدیریت پیکربندی, و مدیریت تغییر به تمام خدمات ارائه شده در بسته های استاندارد و حرفه ای.

ManageEngine طیف وسیعی از ابزارهای مدیریت دارایی IT را تولید می کند و ServiceDesk Plus قادر به تعامل با این ماژول های دیگر است. این امر به شما امکان می دهد تا مجموعه کاملی از ابزارهای کنترل و مدیریت زیرساختها را بدست آورید. برنامه ServiceDesk Plus قابل نصب است لینوکس یا سرور ویندوز و همچنین در ابر موجود است.

می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان از ServiceDesk Plus دریافت کنید تا آن را برای خودتان امتحان کنید.

ManageEngine ServiceDesk ProDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

4. سرویس تازه

داشبورد Freshservice

سرویس تازه است یک سکوی خدمات آنلاین میز که از همه کارهای روزانه ITSM شما پشتیبانی می کند. و همچنین مدیریت حوادث از طریق یک محیط Help Desk ، این ابزار یک فهرست خدمات ، مدیریت دارایی و عملکردهای مدیریت انتشار را در اختیار شما قرار می دهد. مدیریت دارایی ماژول بر روی دستگاهها و تنظیمات آنها متمرکز است و از تنظیمات در برابر تغییرات غیرمجاز و غلط گیری به سیستم عامل محافظت می کند. مدیریت انتشار اطمینان حاصل می کند که نسخه های نرم افزاری استاندارد در سراسر کسب و کار شما نصب شده است و به روزرسانی های خودکار را انجام می دهد.

این ابزار فراتر از مبحث عملیات سرویس ITIL است زیرا همچنین از مباحث خدمات طراحی و انتقال خدمات پشتیبانی می کند. ماژول گزارش دهی این ابزار ورودی را برای تجزیه و تحلیل بهبود مستمر خدمات فراهم می کند که برای حفظ پیش نیازها به شما نیاز خواهید داشت.

نیازی به نصب نرم افزار روی سرورهای خود ندارید زیرا محیط بصورت آنلاین تحویل داده می شود. این مدل Cloud همچنین به شما و تیم شما امکان می دهد از طریق برنامه Freshservice به داشبورد دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کنند.

می توانید یک آزمایش 21 روزه رایگان از محیط Freshservice دریافت کنید. خدمات در چهار بسته: Blossom ، باغ ، املاک و جنگل ارائه می شود. طبیعتاً شما لیست کامل خدمات را با گرانترین بسته دریافت می کنید ، یعنی Forest. بسته ورودی سطح ، Blossom تمام عملکردهای Help Desk را که برای یک سازمان کوچک به آن نیاز دارید ، می بخشد.

5. ServiceNow مدیریت خدمات IT

داشبورد ServiceNow

ServiceNow IT Service Management یک ابزار ITSM مبتنی بر Cloud است که در ردیابی هزینه بسیار قوی است.

برنامه به واحدهای زیر تقسیم می شود:

 • مدیریت حوادث
 • مدیریت مشکل
 • مدیریت تغییر
 • مدیریت انتشار
 • درخواست مدیریت

ماژول مدیریت حادثه یک سیستم Help Desk به شما می دهد. دسترسی به تکنسین ها یک پورتال سلف سرویس پایان است و سپس a نماینده مجازی. نماینده مجازی از پایگاه دانش می پردازد که در طول عمر سرویس خود ایجاد می کند. بنابراین ، پس از چند ماه کارکردن ، می توان مشکلات مکرر را بطور خودکار و بدون متوسل شدن به مداخلات واقعی انسان ، زمینه سازی کرد.

مدیریت مشکل گردش کار خودکار مرتبط با ITIL را در اختیار شما قرار می دهد که محدودیت های عملکرد سیستم را نقض می کند تا بتواند نارسایی احتمالی را برطرف کند. این ماژول روی راه حل های کوتاه مدت برای موضوعات ظرفیت تمرکز دارد. برنامه ریزی ظرفیت طولانی مدت توسط پشتیبانی می شود تجزیه و تحلیل عملکرد موجود در داشبورد.

می توانید به نسخه ی نمایشی آنلاین مدیریت خدمات سرویس ITNow دسترسی داشته باشید. با این حال ، این شرکت یک دوره آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. این خدمات در دو طرح ارائه می شود ، که هستند ITSM و ITSM Professional. این طرح ارزان تر شامل نرم افزار Help Desk ، مدیریت پیکربندی و سایر عملکردهای عملکرد سرویس ITIL است. برای به دست آوردن توابع ارتقاء خدمات مجازی و خدمات مداوم ITIL ، باید بسته ITSM Professional را انتخاب کنید.

  8 بهترین مدیر رمز عبور برای شرکت ها و شبکه ها

6. آلیاژ ناوبر

داشبورد آلیاژ ناوبر

Alloy Navigator در دو سطح ارائه می شود. بسته برتر Alloy Navigator Enterprise نام دارد و این مجموعه ابزار کامل ITSM را به شما می دهد. اگر احساس نمی کنید می خواهید مسیر کامل مجموعه ITSM را طی کنید ، یک بسته ارزان تر موجود است ، به نام آن اکسپرس ناوبر اکسپرس.

Alloy Navigator به همراه دستورالعمل های ITIL نوشته شده است و به شما می دهد:

 • مدیریت حوادث
 • مدیریت مشکل
 • مدیریت دارایی
 • مدیریت تغییر
 • مدیریت دانش
 • مدیریت سازمان
 • مدیریت تماس با ما

مدیریت حوادث ماژول شامل سیستم Help Desk است. مدیریت مشکل و مدیریت دارایی براساس یک عملکرد شبکه کشف شده است که تمام دارایی های شما را برای ایجاد موجودی نقشه برداری می کند. این موجودی به لیست دارایی تبدیل می شود تا بتواند مشکلات مربوط به عملکرد را بررسی کند. داده های جمع آوری شده توسط چک های بهداشتی به برنامه هایی برای مدیریت تغییرات و ابزارهای برنامه ریزی ظرفیت بهبود ظرفیت ارائه می شود.

این مجموعه ITSM می تواند در خانه نصب شود یا به عنوان سرویس Cloud مورد استفاده قرار گیرد. نصب نرم افزار سرور ویندوز.

7. SysAid

داشبورد SysAid ITSM

SysAid به عنوان موجود است یک سرویس ابر و همچنین به عنوان نرم افزار داخلی. هر کدام از بسترهای نرم افزاری را انتخاب کنید ، گزینه خرید آن را دارید پایه ای بسته یا پر شده طرح. هر دو برنامه شامل توابع Help Desk از جمله بلیط آنلاین و ایمیل هدایت می شوند. هر دو سطح شامل مدیریت حقوق دسترسی نیز می شوند اما فقط نسخه کامل این امکان را به شما می دهد که خط مشی های گروهی را برای مدیریت مجوزها اعمال کنید.

مدیریت پیکربندی در هر دو بسته ساخته شده است. این امر از طریق فرآیندهای خودکار هدایت می شود ، بنابراین لازم نیست که پیکربندی همه دستگاه های خود را به صورت دستی پیگیری کنید – این فرایند دارای سیاست گذاری است و از روش های ITIL پیروی می کند.

تفاوت بزرگ بین این دو طرح در اینجا نهفته است مدیریت پروژه و گروهی از توابع که SysAid آنها را صدا می کند بسته ITIL – هر دو مورد فقط در طرح کامل موجود است. بسته ITIL شامل موارد اضافی نیز می باشد مدیریت حوادث آب و برق و درخواست تکمیل کنید گردش کار جدا از توابع راهنمای کمک استاندارد. مدیریت مشکل و مدیریت تغییر ابزار همچنین بخشی از بسته ITIL است. برنامه بالاتر شامل برنامه های مدیریت SLA نیز می باشد.

نسخه داخلی SysAid روی آن نصب می شود سرور ویندوز و لینوکس. می توانید هر یک از برنامه های SysAid را در یک محاکمه رایگان 30 روزه دریافت کنید.

8. میز خدمات InvGate

داشبورد میز خدمات InvGate

میز خدمات InvGate است ITSM سازگار با ITIL مجموعه ای که در Cloud یا یک نرم افزار داخلی ارائه می شود. این نرم افزار را می توان در ویندوز و Mac OS نصب کرد. راهنمایی ITIL که در توسعه جلد میز خدمات InvGate قرار گرفت استراتژی خدمات, طراحی خدمات, انتقال خدمات, و عملکرد خدمات. این دستورالعمل ها مدیریت حادثه سیستم ، مدیریت مشکل ، مدیریت تغییر و درخواست نرم افزار تحقق را تولید کردند.

این ابزار تعداد زیادی از اتوماسیون را در کارهای ارائه دهنده خدمات IT شما معرفی می کند. بارزترین بخش سیستم ، سیستم بلیط فروشی Help Desk است. دسترسی به میز راهنما از طریق یک دانش دانش هدایت می شود که مشکلات ساده ای را مطرح می کند. InvGate همچنین شامل ابزارهای نظارتی هدف SLA و ابزارهای تحلیلی برای کمک به بهبود خدمات مستمر است.

می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان از میز سرویس InvGate دریافت کنید.

9. Kaseya BMS

میز سرویس Kaseya

Kaseya طیف وسیعی از ابزارها را برای MSP ها بسیار مفید ارائه می دهد ، از جمله Kaseya VSA که نظارت و مدیریت از راه دور را ارائه می دهد. Kaseya BMS از کلیه عملکردهای پشتیبانی IT برای تجارت پشتیبانی می کند و شامل اتوماسیون خدمات حرفه ای است ، که همچنین برای MSP ها بسیار جالب است.

این فقط یک ابزار MSP نیست ، اما ابزار BMS عملکردهای بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد که به بخش های پشتیبانی IT نیاز دارند. اینها شامل ماژول سرویس میز است که هسته اصلی Kaseya BMS است. میز خدمات ارائه می دهد به توابع میز کمک کنید و همچنین شامل یک بستر پایه دانش است. از دیگر ویژگی های این ابزار مدیریت دارایی و اتوماسیون تحقق درخواست می باشد.

یک پیشنهاد آزمایشی 14 روزه رایگان برای Kaseya BMS وجود دارد.

10. Vivantio ITSM

داشبورد Vivantio ITSM

Vivantio دو سطح برنامه ITSM را ارائه می دهد. پایین این دو بسته عملکرد اصلی خدمات میز را به شما می دهد. به این گفته می شود حرفه ای طرح. طرح کامل نامیده می شود ITSM و از شما برای اجرای کامل ITIL پشتیبانی می کند. با این حال ، تفاوت زیادی بین تسهیلات ارائه شده توسط این دو طرح وجود ندارد. همه سازمان های بسیار بزرگ اما همه عملکردهای مورد نیاز خود را برای موفقیت ITSM با بسته پایین تر به دست می آورند.

Vivantio خوب است ماژول برنامه ریزی و ردیابی هدف SLA و دسترسی گسترده ای به مدیریت دستگاه همراه Vivantio ITSM ابزاری مناسب برای است عملیات سرویس موضوع ITIL. این سرویس در Cloud یا در محل ارائه شده است. یک دوره آزمایشی برای این نرم افزار ارائه نشده است ، اما می توانید به نسخه آزمایشی دسترسی پیدا کنید.

انتخاب مجموعه ITSM

ITSM باید از تمام عملیات IT شما مراقبت کند. با این حال ، شما ممکن است بخواهید همه مدیریت منابع IT خود را با فرآیندهای ITIL مرتبط نکنید. انتخاب شما و استراتژی ارائه خدمات IT بستگی دارد. اگر شما معرفی فرایندهای ITIL وارد سازمان خود شوید ، سپس انتخاب یک مجموعه ITSM برای پشتیبانی از این هدف تنها گزینه معقول است.

آیا از ابزار ITSM استفاده می کنید؟ آیا سیستمی را که شما برای دیگران کار می کنید توصیه می کنید؟ آیا شما دنبال ITIL هستید؟ پیامی را در نظرات بخش زیر را تجربه کرده و تجربه خود را با جامعه به اشتراک بگذارید.

About the author

Comments

 1. نظریه و عملکرد مدیریت خدمات IT را تعریف می کند. ITIL شامل چندین فرآیند مختلف است که به مدیریت خدمات IT کمک می کند. این فرآیندها شامل طراحی خدمات ، توسعه خدمات ، ارائه خدمات ، مانیتورینگ و بهبود خدمات هستند. با استفاده از ITIL ، سازمان ها می توانند بهبود کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند و هزینه های خود را کاهش دهند. بسته های ITSM نیز به شرکت ها کمک می کنند تا به استانداردهای ITIL پایبند باشند و بهبود خدمات خود را ارتقا دهند. با استفاده از این بسته ها ، شرکت ها می توانند فرآیندهای خود را بهبود دهند و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهند.

 2. نظری در مورد موضوع ITSM:

  ITSM یکی از مهمترین دسته های فناوری اطلاعات است که تقریباً تمام فعالیت های سیستم IT را در بر می گیرد. این زمینه شامل طراحی، ایجاد، مدیریت و بهبود سیستم های IT می باشد. برای مدیریت این سیستم ها، ابزارهای برتر ITSM مانند میز سرویس SolarWinds، SolarWinds MSP، ManageEngine ServiceDesk Plus، ServiceNow، آلیاژ ناوبر، SysAid، میز خدمات InvGate، Kaseya BMS و Vivantio ITSM وجود دارد. این ابزارها به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) کمک می کنند تا مدیریت سیستم را برای مشتریان خود ارائه دهند. همچنین، این ابزارها برای شرکت هایی که سیستم های IT خود را مدیریت می کنند، بسیار مفید هستند. در کل، ITSM یکی از مهمترین زمینه های فناوری اطلاعات است که برای مدیریت سیستم های IT بسیار حیاتی است.

 3. نظری در مورد موضوع ITSM:

  ITSM یکی از مهمترین دسته های فناوری اطلاعات است که تقریباً تمام فعالیت های سیستم IT را در بر می گیرد. این زمینه شامل طراحی، ایجاد، مدیریت و بهبود سیستم های IT می باشد. برای مدیریت این سیستم ها، ابزارهای برتر ITSM مانند میز سرویس SolarWinds، SolarWinds MSP، ManageEngine ServiceDesk Plus، ServiceNow، آلیاژ ناوبر، SysAid، میز خدمات InvGate، Kaseya BMS و Vivantio ITSM وجود دارد. این ابزارها به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) کمک می کنند تا مدیریت سیستم را برای مشتریان خود ارائه دهند. همچنین، این ابزارها برای شرکت هایی که سیستم های IT خود را مدیریت می کنند، بسیار مفید هستند. در کل، ITSM یکی از مهمترین زمینه های فناوری اطلاعات است که برای مدیریت سیستم های IT بسیار حیاتی است.

Comments are closed.