بررسی VPNArea 2024

این ارائه دهنده مستقر در بلغارستان ممکن است نسبتاً ناچیز باشد اما ارائه بسیاری دارد. این که آیا شما به دنبال مرور ، پخش جریانی یا تورنت هستید ، VPNArea قول می دهد که شما را پوشش داده باشد.

ما در حال آزمایش این سرویس VPN هستیم تا دریابیم که آیا واقعاً مطابق ادعاهای خود در مورد یک VPN سریع و ایمن عمل می کند ، و آیا ارزش این پول را دارد یا خیر. در این بررسی ، شما همه چیزهایی را که باید بدانید برای یافتن تصمیم گیری درستی برای VPN مناسب برای شما پیدا می کنید.

اصول اولیه

برنامه های VPNArea به شما امکان دسترسی به بیش از 200 سرور در 69 کشور جهان را می دهد ، برخی از این موارد برای کارهای خاص مانند Double VPN یا پخش سرویس های خاص است. این ارائه دهنده برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های اصلی از جمله ارائه می دهد MacOS ، Windows ، iOS و Android. همچنین می توان آن را با لینوکس و برخی از روترها تنظیم کرد ، اگرچه اسناد پشتیبانی زیادی برای پیکربندی دستی در دسترس نیست. برای راه اندازی روتر ، ممکن است شما بخواهید یک روتر از پیش تنظیم شده VPNArea را از طریق FlashRouters خریداری کنید.

یک طرح واحد شما را قادر می سازد شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید که یکی از آنها از استاندارد صنعت پنج است. VPNArea حتی اشتراک اشتراک را تشویق می کند, اگر تصمیم دارید آنرا با دوستان یا خانواده به اشتراک بگذارید ، دیگر نباید نگران بسته شدن حساب خود باشید.

این سرویس اطلاعات شما را با ویژگیهای امنیتی قوی ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی ، رازداری کامل رو به جلو و محافظت در برابر نشت DNS ، IPv6 و WebRTC ، ایمن نگه می دارد. این اجازه می دهد تا P2P ، بنابراین با سرعت های سریع ، پهنای باند نامحدود و سیاست محرمانه حفظ حریم خصوصی ، تورنترها به احتمال زیاد از VPNArea خوشحال خواهند شد.

قیمت گذاری

این ارائه دهنده با ارائه تنها یک طرح ، امور را ساده نگه می دارد ، اگرچه قیمت ها بسته به مدتی که برای آن ثبت نام کرده اید متفاوت است. اگر ماهانه پرداخت می کنید ، قیمت هر ماه 9.90 دلار است که در صنعت تقریباً متوسط ​​است. اگر شش ماه از پیش پرداخت کنید ، قیمت کمی در ماه 8.33 دلار در ماه ، در مجموع 50 دلار کاهش می یابد. اما فقط با 9 دلار اضافی ، می توانید یک سال خدمات با ارزش دریافت کنید ، که در ماه 4.92 دلار است.

جدول قیمت گذاری VPNArea.

این بد نیست وقتی شما آن را با سایر ارائه دهندگان برتر رتبه بندی کنیم که در گذشته بررسی کرده ایم. اگرچه ، برخی از آنها شرایط تخفیف بیشتری را حتی با تخفیف های تندتر ارائه می دهند ، البته شرایط دو یا سه ساله با کمترین هزینه در هر ماه 3 دلار.

هنگام خرید نقشه, شما می توانید یک IP اختصاصی اضافه کنید برای همان اصطلاح نه کشور وجود دارد که قیمت ها بسته به موقعیت مکانی متفاوت است. قیمت ها از 18 دلار به مدت شش ماه و 20 دلار برای مدت یک سال شروع می شود.

پس از انتخاب برنامه خود ، طیف وسیعی از گزینه های پرداخت از جمله کارت های اعتباری اصلی ، پی پال ، بیت کوین و بسترهای پرداختی مانند AliPay و WebMoney را در اختیار دارید. توانایی پرداخت با cryptocurrency یک مزیت برای کاربران آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی است که مایلند هرچه بیشتر ناشناس ثبت نام کنند.

بیشتر ارائه دهندگان خدمات خود را با وعده بازگشت پول خود در صورت عدم رضایت خود تضمین می کنند. VPNArea هفت روز فرصت استفاده از این ضمانت را می دهد که در مقایسه با دوره های آزمایشی 30 روزه توسط بسیاری از رقبا بسیار محکم است..

مبلغ خواندن: برای برنامه سالانه ثبت نام کنید و 59 دلار پس انداز کنید. این همراه با ضمانت برگشت پول هفت روزه است.

سرورها و عملکرد

VPNArea دارای شبکه ای نسبتاً كمی از بیش از 200 سرور است كه تقریباً در 70 کشور جهان وجود دارد. اگرچه تعداد کلی اندک است ، اما تعداد کشورها مناسب است و لیست شامل مکانهایی در اروپا ، آمریکا ، آسیا ، آفریقا و استرالیا / اقیانوسیه است.. حتی مکان های سرور در چین وجود دارد ، که اغلب آنها را نمی بینید.

نقشه سرور VPNArea.

شما هنگام انتخاب بین سرورها در مشتری دسک تاپ گزینه های مختلفی دارید و می توانید آنها را از نظر موارد دلخواه ، سرورهای ویژه و موارد دیگر سازماندهی کنید. در برنامه iOS ، می توانید به ترتیب سرعت آنها را با حروف الفبا یا لیست شده مشاهده کنید.

ما در حین انجام کارهای مختلف روزمره ، سرورهای VPNArea را آزمایش کردیم. ما چندین مرور کلی را انجام دادیم ، فیلم HD پخش کردیم ، بازی های آنلاین انجام دادیم و پرونده ها را برای تست سرعت بارگیری کردیم.

به طور کلی ، اتصال قابل اعتماد بود. جابجایی بین سرورها اکثرا بدون درد بود ، اگرچه ما مشکلاتی را داشتیم ، به ویژه هنگام تلاش برای اتصال به سرورهای از راه دور در انگلستان. تلاش برای اتصال به زمان زیادی طول می کشد ، تا جایی که (سرعتی بعد از گذشت یک دقیقه) جایی که می خواهیم سرور دیگری را کنار بگذاریم و امتحان کنیم.

  Инсталирање ОпенВПН клијента и сервера на ДД-ВРТ рутеру

ما هم داشتیم هنگام اتصال به سرورهای آمریکایی در برنامه تلفن همراه ، مشکلی وجود دارد. سه نشان داده شد که در دسترس هستند ، اما تلاش برای اتصال پس از چند ثانیه انجام نشد. ما با پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده تماس گرفتیم اما باید به مکالمه ایمیل منتقل شد. ما سرانجام توانستیم متصل شویم ، هرچند که پس از بارگیری دو برنامه دیگر (بیشتر در مورد زیر).

ما چندین سرور ایالات متحده و انگلیس را آزمایش کردیم و توانستیم بدون هیچ گونه کندی قابل توجه و ویدئوی HD را بدون بافر مرور کنیم. ما همچنین در همه سرورهای تست بازی های آنلاین را انجام دادیم.

عملکرد تست سرعت VPNArea

وقتی تست های سرعت خود را اجرا می کنیم ، سعی می کنیم تا حد ممکن تجربی باشیم. این آزمایشات در تورنتو اجرا شده و شامل بارگیری یک فایل 100MB از یک سرور در اورگان می باشد. ما سرورهای VPN را در سه مکان مختلف (معمولاً در غرب آمریکا ، شرق ایالات متحده و انگلیس) در سه زمان مختلف در طول روز آزمایش می کنیم..

برای هر نقطه زمانی ، ما یک تست کنترل بدون اتصال VPN را اجرا می کنیم. شما می توانید نتایج نشان داده شده در کادر زیر را در کنار سایر VPN هایی که با روشی مشابه آزمایش کرده ایم ، مشاهده کنید. سرعت متوسط ​​برای هر ارائه دهنده توسط خطی که جعبه های آبی روشن و تیره در آن ملاقات می شود نشان داده شده است. پایین تر سریعتر است. گسترش نتایج با اندازه کلی جعبه نشان داده شده است. کوچکتر یعنی سازگارتر.

بررسی VPNArea 2024

var divElement = document.getElementById (‘viz1538588508649’)؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName (“موضوع”) [0]؛ vizElement.style.width = ‘100٪’؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + ‘px’؛ var scriptElement = document.createElement (“اسکریپت”)؛ scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

همانطور که از نقشه می بینید ، VPNArea سرعتهای بسیار خوبی را می خورد. برای سرورهای نزدیک جغرافیایی در ایالات متحده آمریکا ، سرعت ها فقط حدود 25٪ کندتر از شاهد بودند. اوضاع کاملاً کمی برای انگلیس کند شد ، اما این یک مشاهده معمول است ، حتی با VPN های دارای رتبه بالا ، و حتی پس از آن ، سرعت ها وحشتناک نبودند. اندازه جعبه نسبتاً کوچک به معنای این است که نتایج نسبتاً هماهنگ هستند ، بنابراین شما می دانید چه انتظاری را می توانید داشته باشید.

باید توجه داشته باشیم که این نتایج فقط می تواند به عنوان یک شاخص تقریبی از آنچه در واقع هنگام استفاده از خدمات ممکن است تجربه کنید ، باشد. نوسانات اینترنت عامل تصادفی بودن را اضافه می کند ، بنابراین آزمایش ها باید با یک دانه نمک انجام شوند. آنها هنگام استفاده از اتصال 60 مگابیت در ثانیه اجرا شدند ، بنابراین ممکن است زمان انتظار طولانی تر با اتصال آهسته تر و اختلافات بالقوه کوچکتر یا بزرگتر را ببینید..

آیا VPNArea Netflix و سایر سایتهای محبوب جریان را مسدود می کند?

بله ، VPNArea می تواند Netflix و سایر سایتهای پخش را مسدود کند. برای پخش جریانی ، ما سرورهای مختلفی را برای مسدود کردن سایتهای بسیار مشهور از جمله Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer بی بی سی آزمایش می کنیم..

هنگامی که صحبت از Netflix ایالات متحده است ، شما باید در دسترسی به محتوا با مشتری دسک تاپ VPNArea مشکلی نداشته باشید. این سرورهای خاص را برای سیستم عامل های جریان خاص مشخص می کند ، بنابراین تشخیص آسان است که از کدام یک استفاده شود. در برنامه دسک تاپ ، می توانید وارد برنامه شوید ویژه لیست سرورها را انتخاب کرده و از میان چندین گزینه جریان ، Netflix US یکی از آنها را انتخاب کنید. این یکپارچه برای ما کار کرد ، اما ما همچنین چندین سرور تصادفی ایالات متحده را امتحان کردیم و هنوز هم قادر به رفع مشکل Netflix نبودیم.

شما متوجه یک سرور Netflix UK نیز خواهید شد ، و این یکی برای انسداد کتابخانه Netflix بریتانیا کار کرده است. اکثر ارائه دهندگان فقط بر روی فهرست ایالات متحده تمرکز می کنند ، بنابراین دیدن سایت بریتانیا نیز در آنجا طراوت آور است.

ما توانستیم Netflix را در برنامه iOS نیز از حالت مسدود کنیم ، اما تنها پس از رفع عیب یابی طولانی با پشتیبانی مشتری.

رفع انسداد iPlayer BBC مشکلی با استفاده از سرور ویژه نشان داده شده در انگلستان نبود و ما با همه سرورهای معمولی که آزمایش کردیم به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کردیم (در غرب آمریکا ، شرق آمریکا و انگلیس).

آیا VPNArea در چین کار می کند?

بله ، VPNArea باید در چین کار کند. ما قبلاً به سرورهای “Stunnel” اشاره کردیم و اینها در واقع سرورهای خفا هستند که ترافیک شما را دچار اختلال می کنند تا بتوانند حتی از قوی ترین فایروال ها از جمله فایروال بزرگ چین نیز دور بزنند..

با جابجایی به یکی از این سرورها ، باید بتوانید هنگام زندگی یا مسافرت در چین از دسترسی به وب رایگان لذت ببرید. این سرورها همچنین می توانند در موقعیتهای دیگر که حالت مخفیکاری مناسب است ، مانند مدارسی یا دفاتر که مدیران شبکه سعی در مسدود کردن VPN دارند ، مورد استفاده قرار گیرند..

توجه داشته باشید که به دلیل رمزگذاری اضافی ، این سرورها کندتر از حالت عادی خواهند بود ، بنابراین فقط در صورت نیاز باید از آنها استفاده کنید.

امنیت و حریم خصوصی

VPNArea در بلغارستان مستقر است ، کشوری که دولت از طریق ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) به فعالیت های اینترنتی در زمان واقعی دسترسی دارد. با این حال ، از آنجا که VPN ها خارج از قوانین نگهداری داده ها هستند که باید از طریق ISP ها رعایت شوند ، نیازی به نگرانی نیست اگر ارائه دهنده دارای یک سیاست عدم ورود به سیستم باشد..

  Как настроить службу Smart DNS-прокси на маршрутизаторе DD-WRT

اطلاعات حریم خصوصی VPNArea.

ورود به سیستم

همانطور که در وب سایت خود متذکر شده است ، VPNArea لازم نیست هیچ ابرداده ای را در این زمینه وارد کند. در واقع ، این ارائه دهنده یک خط مشی دقیق و واضح درباره عدم ورود به سیستم را حفظ می کند: “ما فعالیت های VPN هر مشتری را نظارت ، ضبط یا ذخیره نمی کنیم. ما هیچگونه تاریخ ورود ، زمان سنجی ، آدرس های IP ورودی و خروجی ، آمار پهنای باند یا سایر داده های قابل شناسایی سایر کاربران VPN را با استفاده از سرورهای VPN مانیتور ، ضبط یا ذخیره نمی کنیم. “

این بدان معنی است که لازم نیست نگران هرگونه فعالیتی باشید که ردیابی می شود, یا هر پرونده سیاهه ابرداده ای که می تواند به آدرس IP واقعی شما مرتبط باشد. علاوه بر این ، VPNArea شما را قادر می سازد با بیت کوین بپردازید ، که یکی دیگر از موارد اضافی برای حفظ حریم خصوصی است.

رمزگذاری

از این سرویس استفاده می کند رمزگذاری AES “درجه نظامی” 256 بیتی در پروتکل پیش فرض OpenVPN. این در ارتباط با یک هش SHA256 ، کلیدهای RSA 4،096 بیتی و رازداری کامل رو به جلو است. پروتکل دیگر ارائه شده IKEv2 است که از رمزگذاری 256 بیتی و یک هش SHA512 استفاده می کند. این یکی جایگزین سریع و مطمئن برای OpenVPN است و اغلب در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

محافظت در برابر نشت

حتی قویترین رمزگذاری نیز در صورت وجود احتمال نشت ، امنیت کاملی را ارائه نمی دهد. خوشبختانه ، VPNArea از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC محافظت می کند. اینها بصورت پیش فرض در نسخه دسک تاپ فعال شده اند. این شرکت دارای سرورهای DNS است که یکی دیگر از موارد اضافی برای حفظ حریم خصوصی است.

در برنامه های دسک تاپ سوییچ kill وجود دارد که در صورت افت اتصال اتصال VPN ، اتصال به اینترنت را خراب می کند و مانع از خروج هر یک از اطلاعات شما از تونل رمزگذاری شده می شود. می توان آن را در مشتری دسک تاپ روشن و خاموش کرد ، اما به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض غیرفعال است.

ویژگی های امنیتی اضافی

ما قبلاً به سرورهای Stunnel (Stealth) اشاره کردیم ، اما ویژگی های امنیتی دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد. VPNArea VPN مضاعف را ارائه می دهد ، که ترافیک شما را از طریق دو سرور VPN ارسال می کند ، و یک لایه اضافی از حریم خصوصی را ارائه می دهد.

همچنین می توانید با استفاده از ضامن تغییر در صفحه تنظیمات سرویس دهنده دسک تاپ ، مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها را فعال کنید. سرانجام ، یک تعویض خودکار IP ویژگی (که باید در مشتری های دسک تاپ در دسترس باشد) به شما امکان می دهد کنترل کنید که چند بار آدرس IP شما تغییر می کند. با این حال ، به نظر می رسد این ویژگی در سرویس گیرنده ویندوز در دسترس نیست و تاکنون پشتیبانی مشتری نتوانسته به ما کمک کند.

رابط و رابط

برای شروع کار با سرویس ، پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، می توانید برنامه مربوطه را برای دستگاه خود بارگیری کرده و نصب کنید. با ورود به سیستم ، برنامه های کاربردی آن را آسان برای استفاده پیدا خواهید کرد ، هرچند اندکی کمتر از برنامه هایی که سایر ارائه دهندگان ارائه داده اند ، جلا تر..

برای اهداف این بررسی ، ما سعی کردیم مشتری رومیزی ویندوز و برنامه iOS را بررسی کنیم.

دسکتاپ

پس از نصب و راه اندازی مشتری Windows ، می توانید اعتبار خود را وارد کرده و گزینه را انتخاب کنید لیست سرور را فشار دهید تا به صفحه اصلی گرفته شود. در اینجا ، می توانید لیست های مختلف سرور را در برگه های جداگانه ، از جمله ، مشاهده کنید همه سرورها, توصیه شده, موارد دلخواه, P2P تورنت, ویژه, و آی پی اختصاصی. در کلیه لیست ها ، می توانید بار روی هر سرور را مشاهده کنید ، که توسط درصد در کنار نام سرور مشخص شده است.

لیست سرور اصلی VPNArea.

در حالی که بسیاری از لیست ها کاملاً توضیحی هستند ، یکی از مهمترین آنها این لیست است ویژه برگه.

سرورهای ویژه VPNArea.

این به شما سرورهای مناسب برای سایتهای خاص جریان مانند سرور انگلستان برای رفع انسداد iPlayer BBC ، و سرورهای ایالات متحده و انگلیس مناسب برای تماشای Netflix نشان می دهد. سایر سرورهای ویژه عبارتند از Double VPN و Stunnel.

با کلیک کردن روی آن حرکت کنید تنظیمات در پایین مشتری ، شما به یک لیست واحد از گزینه ها منتقل می شوید. می توانید با استفاده از زبانه ها در بالای مشتری ، کل لیست را پایین بروید یا به یک نقطه خاص بروید. این تنظیم کمی گیج کننده است و انحرافی است از آنچه که قبلاً در برنامه های دیگر مشاهده می کردیم ، جایی که معمولاً چندین برگه جداگانه وجود دارد. با این وجود ، برخی از کاربران ممکن است خوشحال باشند که همه چیز را در یک مکان مشاهده می کنند ، بنابراین نیازی به تغییر زبانه ها نیست.

تنظیمات VPNArea.

اولین تنظیماتی که مشاهده می کنید تنظیمات است بلوک تبلیغ & جلوگیری از بدافزار که به طور پیش فرض خاموش است سپس تنظیمات کلی دارید که شما را قادر می سازد گزینه های راه اندازی خود را تنظیم کنید. این موارد شامل مواردی مانند راه اندازی برنامه هنگام شروع رایانه و اتصال به آخرین سرور مورد استفاده شما می شود.

  รีวิว NordVPN 2024 (+ บันทึก 70%)

تنظیمات امنیتی VPNArea.

در مرحله بعد ، شما باید برخی از تنظیمات امنیتی ، از جمله گزینه تنظیم سوئیچ kill و محافظت از نشت DNS و IPv6 را انتخاب کنید. توجه خواهید کرد که دو گزینه سوئیچ kill وجود دارد – یکی از فایروال ویندوز برای مسدود کردن اتصال به اینترنت شما استفاده می کند ، در حالی که گزینه دیگر “هسته ای” اتصال اینترنت شما را به طور کامل غیرفعال می کند.

همچنین می توانید پروتکل اتصال خود را از UDP به TCP تغییر دهید. این ممکن است گاهی اوقات به سرعت بخشیدن به اتصال یا جعل ارتباطی که در غیر این صورت مسدود شده کمک کند. یکی دیگر از ویژگیهای مفید در اینجا که می تواند به عیب یابی کمک کند گزینه تغییر پورت ها است.

این فقط در مورد گزینه های اصلی در این سرویس دهنده رومیزی است. همانطور که می بینید ، بازی با آن وجود دارد ، اگرچه می تواند با روشی کاربر پسند تر نمایش داده شود. وجود دارد توضیحات ارائه شده برای ویژگی های خاص, که برای مبتدیان مفید خواهد بود.

سیار

در فروشگاه اپلیکیشن iOS ، موارد کمی گیج کننده است دو برنامه VPNArea وجود دارد: یکی به نام “VPNArea” نامگذاری شده است و به عنوان یک برنامه “بهره وری” توصیف شده است ، و دیگری با نام “VPN: Fast” & فضای نامحدود VPN. “آنها به نظر می رسد در واقع همان برنامه هستند ، اگرچه یکی به نظر می رسد کمی در مقایسه با برنامه دیگر. ما از پشتیبانی مشتری درخواست کردیم که از کدام یک استفاده کند و آنها تأیید کردند که گزینه دوم گزینه مناسبی است ، اما آنها نمی توانند به ما بگویند که چرا دو مورد وجود دارد.

بعداً ، هنگامی که ما به مسائل مربوط به اتصال به سرور ایالات متحده رسیدیم ، به یک آموزش که از برنامه قدیمی استفاده کرده بود ، استفاده شد. پس از آموزش ، دریافتیم که برای اتصال به یک سرور ، ما نیز مجبور شدیم برنامه OpenVPN Connect را نصب کرده و هر سرور را بصورت جداگانه پیکربندی کنیم ، که ایده آل نیست. به طور خلاصه ، در حالی که برنامه جدید آسان برای استفاده بود, هیچ سرور آمریکایی در دسترس نیست, بنابراین ما مجبور شدیم به جای آن از نسخه قدیمی و کاربرپسند قدیمی استفاده کنیم.

با ورود به برنامه ، پس از ورود به برنامه ، صفحه اصلی به شما می گوید که آیا به سیستم متصل هستید ، به کدام سرور وصل شده اید ، آدرس IP خود و مدت زمان جلسه.

صفحه ورود به سیستم موبایل VPNArea.

به جز لیست سرور ، در این برنامه چیزهای زیادی اتفاق نمی افتد. وقتی لیست را بارگیری می کنید ، تست سرعتی برای هر سرور اجرا می شود. این اعداد و ارقام نشانگر زمان پینگ سفر یا به عبارت دیگر ، مدت زمان لازم برای سفر به یک قطعه داده از دستگاه شما به سرور و بازگشت است. اگرچه این آزمایش تأخیر می تواند مفید باشد ، اما در واقع میزان پهنای باند و سرعت بارگیری شما را یک بار متصل نمی کنید. این کار هر بار که لیست را باز می کنید اتفاق می افتد ، اگرچه لازم نیست قبل از انتخاب سرور منتظر انجام آزمایش باشید.

صفحه های سرور تلفن همراه VPNArea.

شما می توانید به تغییر دهید سرعت برای مشاهده سرورها به ترتیب سرعت ، برگه را مشاهده کنید. در داخل لیست ها ، سرورهای ویژه جریان را برای دسترسی به مطالب سایت هایی مانند Netflix و BBC iPlayer مشاهده خواهید کرد ، اگرچه شما نمی توانید آنها را مانند لیست سرویس دسک تاپ در لیست خود مشاهده کنید..

یک منوی درون برنامه وجود دارد ، اما هیچ گزینه تنظیمات واقعی وجود ندارد. در کل ، این در مقایسه با نسخه دسک تاپ کم رنگ است و برخی از کاربران پیشرفته گزینه های بیشتری را از دست می دهند. بعلاوه ، در تجربه ما ، آخرین نسخه برنامه هیچ سرور آمریکایی در دسترس نیست ، بنابراین برای بسیاری از کاربران بی فایده خواهد بود.

خدمات مشتری

اگر در سرویس VPNArea به کمک نیاز دارید ، گزینه های مختلفی دارید. صفحه سؤالات متداول وجود دارد ، اگرچه در اینجا بسیاری از سؤالات پاسخ داده نشده است ، بنابراین ممکن است آنچه را که می خواهید پیدا نکنید. ما نمی توانیم راهنماهای یا آموزش هایی را ارائه دهیم ، که ارائه های معمولی در صفحات پشتیبانی VPN است. آنها ممکن است در دسترس باشند ، اما اگر چنین باشد ، به راحتی پیدا نمی شوند.

گفتگوی زنده 24/7 وجود دارد که اگر به دنبال پاسخ سریع هستید ، باید عالی باشد. با این حال, نمایندگان گپ زنده قادر به پاسخگویی به سوالات اساسی نبودند در مورد ویژگی های امنیتی یا برای کمک به ما در مورد مشکلات سرور و مشکل در مورد ویژگی از دست رفته. در هر مورد ، ما به “همکار ارشد پشتیبانی” ارجاع می شدیم.

زمان پاسخگویی از طریق ایمیل از زیر یک ساعت تا نه ساعت متغیر بود ، بنابراین با در نظر گرفتن زمان پاسخگویی ما ، و همچنین تعداد زیادی از عقب و جلو ، برای عیب یابی موضوعات مختلف مدت زمان طولانی طول کشید.

حکم

به طور کلی ، VPNArea عملکرد مطلوبی را ارائه داد. سرعت آن زیاد شد و ما به راحتی توانستیم سرویس های پخش چندگانه از جمله Netflix ایالات متحده و انگلستان را مسدود کنید, Amazon Prime Video ، و iPlayer BBC ، مشتری رومیزی را به گزینه ای عالی برای پخش کنندگان تبدیل می کند. با اجازه P2P ، پهنای باند نامحدود و یک سیاست محرمانه حفظ حریم خصوصی ، این انتخاب کاملاً مناسب برای تورنتهاست.

پشتیبانی مشتری به طور کلی فاقد بود و چت زنده می توانست بسیار بهبود یابد. به همین ترتیب ، برنامه ها می توانند کمی از تعمیرات اساسی استفاده کنند زیرا آنها کاربرپسند نبودند و نسخه موبایل نیز پراکنده بود. سرانجام ، در ارتباط با سرورهای خاص هم در نسخه های رومیزی و هم برای موبایل برخی از مشکلات ارتباط وجود دارد که می توانند بسیار ناامید کننده شوند.

از VPNArea بازدید کنید

About the author

Comments

  1. این بررسی در مورد سرویس VPN VPNArea است که ارائه دهنده ای است که در بلغارستان مستقر است. این سرویس VPN امکان دسترسی به بیش از 200 سرور در 69 کشور جهان را به کاربران خود می دهد. VPNArea با ویژگیهای امنیتی قوی ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی ، رازداری کامل رو به جلو و محافظت در برابر نشت DNS ، IPv6 و WebRTC ، ایمن نگه می دارد. قیمت های VPNArea بسته به مدتی که برای آن ثبت نام کرده اید متفاوت است. اگر ماهانه پرداخت می کنید ، قیمت هر ماه 9.90 دلار است که در صنعت تقریباً متوسط ​​است. VPNArea حتی اشتراک اشتراک را تشویق می کند ، اگر تصمیم دارید آنرا با دوستان یا خانواده به اشتراک بگذارید ، دیگر نباید نگران بسته شدن حساب خود باشید. در کل ، VPNArea یک سرویس VPN خوب با قیمت مناسب و ویژگیهای امنیتی قوی است.

Comments are closed.